29.5.
2020
Zpátky v (NE)družině

První týden ve speciálním režimu nám utekl jako voda. Děti i vychovatelky si pomalu zvykly a přizpůsobily se novým opatřením. I přes časté mytí rukou a nošení roušek si zvládají odpolední pobyt ve škole užít. Ve třídách po obědě probíhá společné čtení, hraní her i povídání. Samozřejmě se všichni snaží co nejlépe dodržovat hygienická opatření.

Nejvíce času trávíme na zahradě, která je rozdělena na několik částí, jako je například písek s prolézačkami, polovina hřiště nebo kousek trávníku s tabulí. Každá skupina má pro sebe jednu část na určitou dobu. Během odpoledne se skupiny vystřídají na celé zahradě.

Děti tak vymýšlejí a objevují nové hry a aktivity. Tráví čas se svými spolužáky a snaží se najít společnou zábavu. Do hry zařazují sportovní aktivity, na které si v běžném provozu třeba ani nevzpomenou. Sice jim roušky občas překáží a je v nich horko, ale to dětem nezabrání se na zahradě pořádně vyřádit.

Snad nám počasí bude i nadále přát a budeme si moci užívat pobyt na zahradě i v následujících týdnech.

Moc pozdravujeme děti, které zůstávají doma, a těšíme se na budoucí společná setkání.

Za vychovatelky školní družiny

Šárka Koláčková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít