Bratrská škola

Vítáme Vás v Bratrské škole

30.11. se zahajuje denní docházka pro všechny třídy. Škola bude pro děti otevřena od 7:30 hodin do 17 hodin. Výuka začíná v 8:15 hodin.

Ruší se ředitelské volno stanovené na 21. a 22. 12. 2020.

Děti jsu od pondělí 30. 11. přihlášeny na obědy. 

Zájem o přestup do  Bratrské školy od září   2020 evidujeme na mailu: info@bratrska.cz

Třídy

Bratrská škola zahajuje ve školním roce 2020/2021 i 2. stupeň, poprvé budou na naší škole šesťáci. Na naší škole je také přípravný ročník. Výhodou je nižší počet žáků v jednotlivých třídách. Děti zde mají dostatek prostoru a individuální péče k osobnímu rozvoji. Ve všech třídách kromě přípravné máme asistentku pedagoga. Tradicí naší školy je nadstandardní počet hodin výtvarné výchovy a ta probíhá dvojjazyčně - česko - anglicky.

0. třída

Více informací

1. třída

Více informací

2. třída

Více informací

3. třída

Více informací

4. třída

Více informací

5. třída

Více informací

6. třída

Více informací

Kontaktní formulář

Položky označené hvezdičkou jsou povinné

Náš tým

Mgr. Pavlína Radová

Mgr. Pavlína Radová

ředitelka školy
e-mail: pavlina.radova@bratrska.cz

Mgr. Kateřina Kracíková

Mgr. Kateřina Kracíková

zástupkyně ředitelky školy a třídní učitelka 5. třídy
e-mail: katerina.kracikova@bratrska.cz

Marcela Hesová

Marcela Hesová

vedoucí vychovatelka a vychovatelka 3. třídy
e-mail: marcela.hesova@bratrska.cz

Jana Hubatová

Jana Hubatová

hospodářka školy
e-mail: jana.hubatova@bratrska.cz

Mgr. Miloš Rejchrt

Mgr. Miloš Rejchrt

farář

Mgr. Ondřej Kolář

Mgr. Ondřej Kolář

farář

Tereza Kluzová

Tereza Kluzová

třídní učitelka 0. třídy
e-mail: tereza.kluzova@brtarska.cz

Nast. Gabriela Kadidlová Maksumićová

Nast. Gabriela Kadidlová Maksumićová

třídní učitelka 1. třídy
e-mail: gabriela.maksumicova@bratrska.cz

Bc. Alena Sokolová

Bc. Alena Sokolová

třídní učitelka 2. třídy
e-mail: alena.sokolova@bratrska.cz

Galina Novotná

Galina Novotná

třídní učitelka 3. třídy a český jazyk v 6. třídě
e-mail: galina.novotna@bratrska.cz

Dita Königová

Dita Königová

třídní učitelka 4. třídy
e-mail: dita.konigova@bratrska.cz

Bc. Michaela Vanečková

Bc. Michaela Vanečková

výtvarná výchova
e-mail: michaela.vaneckova@bratrska.cz

Mgr. Marta Pasková

Mgr. Marta Pasková

anglický jazyk
e-mail: marta.paskova@bratrska.cz

Sam Baxter Whitten

Sam Baxter Whitten

anglický jazyk
e-mail: sam.whitten@bratrska.cz

MgA. Daniel Razím

MgA. Daniel Razím

hudební a dramatická výchova, dějepis v 6. třídě
e-mail: daniel.razim@bratrska.cz

Mgr. Miroslav Šulák

Mgr. Miroslav Šulák

třídní učitel 6. třídy
e-mail: miroslav.sulak@bratrska.cz

Mgr. Vladěna Franců

Mgr. Vladěna Franců

asistentka a vychovatelka 1. třídy
e-mail: vladena.francu@bratrska.cz

Mgr. Klára Pokorná

Mgr. Klára Pokorná

asistentka pedagoga 2. třídy
e-mail: klara.pokorna@bratrska.cz

Eliška Pánková, Dis.

Eliška Pánková, Dis.

asistentka pedagoga 3. třídy a vychovatelka 4. třídy
e-mail: eliska.pankova@bratrska.cz

Eliška Tomanová

Eliška Tomanová

asistentka pedagoga 4. třídy
e-mail: eliska.tomanova@bratrska.cz

Marie Magdalena Eibichová

Marie Magdalena Eibichová

asistentka pedagoga 5. třídy
e-mail: marie.eibichova@bratrska.cz

Hana Kadlecová

Hana Kadlecová

vychovatelka 2. třídy
e-mail: hana.kadlecova@bratrska.cz

Šárka Koláčková, Dis.

Šárka Koláčková, Dis.

vychovatelka 5. třídy
e-mail: sarka.kolackova@bratrska.cz

Vojtěch Rada

Vojtěch Rada

vychovatel - zástup za Marcelu Hesovou
e-mail: vojtech.rada@bratrska.cz

Bc. Kateřina Falešníková

Bc. Kateřina Falešníková

speciální pedagog
e-mail: katerina.falesnikova@bratrska.cz

Bc. Eva Háchová

Bc. Eva Háchová

asistentka 6. třídy
e-mail: eva.hachova@bratrska.cz

Omluva dítěte

Rozvrhy

Nast. Gabriela Kadidlová Maksumićová

1
8:15 - 9:00
2
9:10 - 9:55
3
10:15 - 11:00
4
11:05 - 11:50
5
12:00 - 12:45
Pondělí Matematika Český jazyk Hudební výchova Český jazyk
Úterý Český jazyk Matematika Pracovní činnosti Český jazyk
Středa Český jazyk Matematika Prvouka Český jazyk Tělesná výchova
Čtvrtek Český jazyk Matematika Výtvarná výchova Výtvarná výchova
Pátek Český jazyk Matematika Prvouka Český jazyk Tělesná výchova





Pondělí
8:15 - 9:00 Matematika
9:10 - 9:55 Český jazyk
10:15 - 11:00 Hudební výchova
11:05 - 11:50 Český jazyk
Úterý
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Pracovní činnosti
11:05 - 11:50 Český jazyk
Středa
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Prvouka
11:05 - 11:50 Český jazyk
12:00 - 12:45 Tělesná výchova
Čtvrtek
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Výtvarná výchova
11:05 - 11:50 Výtvarná výchova
Pátek
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Prvouka
11:05 - 11:50 Český jazyk
12:00 - 12:45 Tělesná výchova

Bc. Alena Sokolová

1
8:15 - 9:00
2
9:10 - 9:55
3
10:15 - 11:00
4
11:05 - 11:50
5
12:00 - 12:45
Pondělí Český jazyk Matematika Výtvarná výchova Výtvarná výchova Český jazyk
Úterý Český jazyk Matematika Prvouka Český jazyk Tělesná výchova
Středa Český jazyk Hudební výchova Matematika Český jazyk
Čtvrtek Český jazyk Matematika Prvouka Tělesná výchova
Pátek Český jazyk Matematika Český jazyk Pracovní činnosti





Pondělí
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Výtvarná výchova
11:05 - 11:50 Výtvarná výchova
12:00 - 12:45 Český jazyk
Úterý
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Prvouka
11:05 - 11:50 Český jazyk
12:00 - 12:45 Tělesná výchova
Středa
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Hudební výchova
10:15 - 11:00 Matematika
11:05 - 11:50 Český jazyk
Čtvrtek
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Prvouka
11:05 - 11:50 Tělesná výchova
Pátek
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Český jazyk
11:05 - 11:50 Pracovní činnosti

Galina Novotná

1
8:15 - 9:00
2
9:10 - 9:55
3
10:15 - 11:00
4
11:05 - 11:50
5
12:00 - 12:45
Pondělí Český jazyk Matematika Anglický jazyk Tělesná výchova Český jazyk
Úterý Výtvarná výchova Výtvarná výchova Český jazyk Matematika Anglický jazyk
Středa Český jazyk Matematika Hudební výchova Prvouka
Čtvrtek Český jazyk Matematika Anglický jazyk Český jazyk Pracovní činnosti
Pátek Český jazyk Matematika Prvouka Tělesná výchova Český jazyk





Pondělí
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Anglický jazyk
11:05 - 11:50 Tělesná výchova
12:00 - 12:45 Český jazyk
Úterý
8:15 - 9:00 Výtvarná výchova
9:10 - 9:55 Výtvarná výchova
10:15 - 11:00 Český jazyk
11:05 - 11:50 Matematika
12:00 - 12:45 Anglický jazyk
Středa
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Hudební výchova
11:05 - 11:50 Prvouka
Čtvrtek
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Anglický jazyk
11:05 - 11:50 Český jazyk
12:00 - 12:45 Pracovní činnosti
Pátek
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Prvouka
11:05 - 11:50 Tělesná výchova
12:00 - 12:45 Český jazyk

Dita Königová

1
8:15 - 9:00
2
9:10 - 9:55
3
10:15 - 11:00
4
11:05 - 11:50
5
12:00 - 12:45
Pondělí Český jazyk Matematika Anglický jazyk Hudební výchova Český jazyk
Úterý Český jazyk Matematika Výtvarná výchova Výtvarná výchova Vlastivěda
Středa Český jazyk Matematika Anglický jazyk Tělesná výchova Český jazyk
Čtvrtek Český jazyk Matematika Anglický jazyk Přírodověda Tělesná výchova
Pátek Český jazyk Matematika Český jazyk Vlastivěda Pracovní činnosti





Pondělí
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Anglický jazyk
11:05 - 11:50 Hudební výchova
12:00 - 12:45 Český jazyk
Úterý
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Výtvarná výchova
11:05 - 11:50 Výtvarná výchova
12:00 - 12:45 Vlastivěda
Středa
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Anglický jazyk
11:05 - 11:50 Tělesná výchova
12:00 - 12:45 Český jazyk
Čtvrtek
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Anglický jazyk
11:05 - 11:50 Přírodověda
12:00 - 12:45 Tělesná výchova
Pátek
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Český jazyk
11:05 - 11:50 Vlastivěda
12:00 - 12:45 Pracovní činnosti

Mgr. Kateřina Kracíková

1
8:15 - 9:00
2
9:10 - 9:55
3
10:15 - 11:00
4
11:05 - 11:50
5
12:00 - 12:45
Pondělí Výtvarná výchova Výtvarná výchova Matematika Český jazyk Anglický jazyk
Úterý Matematika Český jazyk Anglický jazyk Tělesná výchova Český jazyk
Středa Matematika Český jazyk Vlastivěda Český jazyk Hudební výchova
Čtvrtek Anglický jazyk/Informatika Anglický jazyk/Informatika Matematika Přírodověda Pracovní činnosti
Pátek Matematika Český jazyk Tělesná výchova Vlastivěda Český jazyk





Pondělí
8:15 - 9:00 Výtvarná výchova
9:10 - 9:55 Výtvarná výchova
10:15 - 11:00 Matematika
11:05 - 11:50 Český jazyk
12:00 - 12:45 Anglický jazyk
Úterý
8:15 - 9:00 Matematika
9:10 - 9:55 Český jazyk
10:15 - 11:00 Anglický jazyk
11:05 - 11:50 Tělesná výchova
12:00 - 12:45 Český jazyk
Středa
8:15 - 9:00 Matematika
9:10 - 9:55 Český jazyk
10:15 - 11:00 Vlastivěda
11:05 - 11:50 Český jazyk
12:00 - 12:45 Hudební výchova
Čtvrtek
8:15 - 9:00 Anglický jazyk/Informatika
9:10 - 9:55 Anglický jazyk/Informatika
10:15 - 11:00 Matematika
11:05 - 11:50 Přírodověda
12:00 - 12:45 Pracovní činnosti
Pátek
8:15 - 9:00 Matematika
9:10 - 9:55 Český jazyk
10:15 - 11:00 Tělesná výchova
11:05 - 11:50 Vlastivěda
12:00 - 12:45 Český jazyk

Mgr. Miroslav Šulák

1
8:15 - 9:00
2
9:10 - 9:55
3
10:15 - 11:00
4
11:05 - 11:50
5
12:00 - 12:45
6
12:55 - 13:40
7
13:45 - 14:30
Pondělí Dějepis Anglický jazyk Český jazyk Matematika Tělesná výchova Tělesná výchova
Úterý Český jazyk Matematika Fyzika Anglický jazyk Výtvarná výchova Výtvarná výchova
Středa Matematika Přírodopis Český jazyk Dějepis Hudební výchova Výchova k občanství
Čtvrtek Anglický jazyk Anglická konverzace Český jazyk Matematika Zeměpis Svět práce
Pátek Matematika Zeměpis Přírodopis Výchova ke zdraví Informatika 1. sk. Informatika 2. sk.





Pondělí
8:15 - 9:00 Dějepis
9:10 - 9:55 Anglický jazyk
10:15 - 11:00 Český jazyk
11:05 - 11:50 Matematika
12:55 - 13:40 Tělesná výchova
13:45 - 14:30 Tělesná výchova
Úterý
8:15 - 9:00 Český jazyk
9:10 - 9:55 Matematika
10:15 - 11:00 Fyzika
11:05 - 11:50 Anglický jazyk
12:55 - 13:40 Výtvarná výchova
13:45 - 14:30 Výtvarná výchova
Středa
8:15 - 9:00 Matematika
9:10 - 9:55 Přírodopis
10:15 - 11:00 Český jazyk
11:05 - 11:50 Dějepis
12:55 - 13:40 Hudební výchova
13:45 - 14:30 Výchova k občanství
Čtvrtek
8:15 - 9:00 Anglický jazyk
9:10 - 9:55 Anglická konverzace
10:15 - 11:00 Český jazyk
11:05 - 11:50 Matematika
12:00 - 12:45 Zeměpis
13:45 - 14:30 Svět práce
Pátek
8:15 - 9:00 Matematika
9:10 - 9:55 Zeměpis
10:15 - 11:00 Přírodopis
11:05 - 11:50 Výchova ke zdraví
12:00 - 12:45 Informatika 1. sk.
12:55 - 13:40 Informatika 2. sk.

Odběr novinek

Kontakty

Bratrská škola
církevní základní škola

Rajská 300/3
17000 Praha 7 Holešovice

Ředitelna: 603 957 518
Hospodářka: 778 112 229

č. účtu: 1015552929/6100
E-mail: info@bratrska.cz

Kontakty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít