7.10.
2018
Září u druháků

Kdybyste věděli, jak jsme všichni vyrostli...

Vážení rodiče, milé děti,

v pondělí  3.9. jsme se sešli po našich prvních velkých prázdninách opět v naší škole. Ať už se nám chtělo nebo snad nechtělo, setkání to bylo radostné a snad jsme se všichni společným setkáním potěšili. Od prvního dne jsme se vrhli s plnou energií do práce. Kromě povídání o prožitých dobrodružstvích jsme od prvního dne začali pracovat ve dvojicích a skupinách. Stejně jako v minulém roce se snažíme o spolupráci a pomáhání si navzájem.

Září bývá měsícem, ve kterém se opakuje probrané učivo z minulého ročníku. My jsme mimo toto opakování zvládli úplně nové matematické prostředí pavučin a nová psací písmena x, X, f, F, q, Q , w, W. Společně jsme navázali na práci v prvním ročníku a zachovali vše, na co jsme byli zvyklí: ranní rituál, zážitkový deník, zpráva dne, čtenářská dílna a mnoho dalšího.

Při učebním pobytu v Bělči nad Orlicí jsme se hodně učili, ještě více jsme řádili a hráli si, užívali si společných chvil a báječného letního počasí. Přesvědčili jsme se, že o přírodě se opravdu nejvíce dozvíme v přírodě samotné.

Těším se na další dny, týdny a měsíce s velkými, šikovnými druháky s velkou chutí do práce.

 

Pavla

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít