7.10.
2018
Září u druháků

Kdybyste věděli, jak jsme všichni vyrostli...

Vážení rodiče, milé děti,

v pondělí  3.9. jsme se sešli po našich prvních velkých prázdninách opět v naší škole. Ať už se nám chtělo nebo snad nechtělo, setkání to bylo radostné a snad jsme se všichni společným setkáním potěšili. Od prvního dne jsme se vrhli s plnou energií do práce. Kromě povídání o prožitých dobrodružstvích jsme od prvního dne začali pracovat ve dvojicích a skupinách. Stejně jako v minulém roce se snažíme o spolupráci a pomáhání si navzájem.

Září bývá měsícem, ve kterém se opakuje probrané učivo z minulého ročníku. My jsme mimo toto opakování zvládli úplně nové matematické prostředí pavučin a nová psací písmena x, X, f, F, q, Q , w, W. Společně jsme navázali na práci v prvním ročníku a zachovali vše, na co jsme byli zvyklí: ranní rituál, zážitkový deník, zpráva dne, čtenářská dílna a mnoho dalšího.

Při učebním pobytu v Bělči nad Orlicí jsme se hodně učili, ještě více jsme řádili a hráli si, užívali si společných chvil a báječného letního počasí. Přesvědčili jsme se, že o přírodě se opravdu nejvíce dozvíme v přírodě samotné.

Těším se na další dny, týdny a měsíce s velkými, šikovnými druháky s velkou chutí do práce.

 

Pavla

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít