11.3.
2019
Únor ve čtvrté třídě

Venku je ještě zima, tak jsme na školní zahradě jen někdy. Když zrovna neprší, trávíme venku alespoň velké přestávky. Moc těšíme, že již brzy přijde teplo a s ním i více her venku. Díky pololetním prázdninám začal únor odpočinkově. V následujícím týdnu po prázdninách nás navštívila paní policistka s preventivním programem Bezpečně v dětském kolektivu. Podívali jsme se společně na video a ověřili si, že umíme rozpoznávat rizikové chování. Shodli jsme se, že v naší třídě i škole se k sobě chceme chovat pěkně a když se náhodou nepohodneme, dokážeme se omluvit a napravit chybu.

 

 Tento měsíc byl plný soutěží. Jednou z nich je matematická soutěž Pangea, do které jsme se s odhodláním pustili. Ve škole jsme si moc nepobyli, čekaly nás totiž jarní prázdniny. Většina třídy je strávila na horách. Z přírody jsme si do třídy, kromě čerstvé mysli, dovezli i spousta radosti. Poté velmi úspěšně proběhlo třídní a školní kolo recitační soutěže. Pečlivý výběr textů a trénování se vyplatilo. Do obvodního kola postupují z naší třídy hned tři děti. Máme radost, že budou třídu reprezentovat a držíme jim palce!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít