7.3.
2019
Únor v první třídě

Milí rodiče,

měsíc únor u nás v první třídě utekl, ani jsme se nenadáli! Přestože je únor nejkratším měsícem v roce a ještě na něj vyšly jarní prázdniny, stihli jsme toho mnoho. A to hlavně během vyučování, kde jsme přešli na druhý díl učebnice matematiky podle prof. Hejného, v českém jazyce začali psát hned do dvou písanek a zavedli jsme pravidelné čtenářské dílny.

Kromě učení se jsem toho ovšem i dost viděli a slyšeli i mimo školu. Městská policie nám přišla poreferovat o tom, jak se chovat bezpečně v každém ročním období. Spolu s panem učitelem Samem jsme navštívili muzeum moderního umění DOX, kde jsme si užili program věnovaný recyklaci, a to hlavně recyklaci staré budovy na novou, prošli jsme si výstavu a pozorovali ji z pohledu sochařů, malířů atp., a nakonec jsme si postavili vlastní galerii z krabic. Program se vydařil a moc se nám líbil. Také jsme se vydali s paní ředitelkou a s Eliškou do botanické zahrady, kam se paní učitelka také chtěla podívat, ale bohužel musela do školy. Vyšlo nám krásné počasí! Na konci měsíce proběhlo třídní a následně školní kolo recitační soutěže. Všem zúčastněným i postupující Naře gratulujeme a doufáme, že se v nás láska k poezii v následujících letech udrží.

S novým měsícem se těšíme na krásné počasí a na krůček po krůčku přicházející jaro.  Už nám chybí učení se na zahradě a v lese!

Tak snad brzy (15. 3.) na Bratrském plese na viděnou!

Děti z první třídy, Lucie, Eliška a Marcela

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít