7.3.
2019
Únor v první třídě

Milí rodiče,

měsíc únor u nás v první třídě utekl, ani jsme se nenadáli! Přestože je únor nejkratším měsícem v roce a ještě na něj vyšly jarní prázdniny, stihli jsme toho mnoho. A to hlavně během vyučování, kde jsme přešli na druhý díl učebnice matematiky podle prof. Hejného, v českém jazyce začali psát hned do dvou písanek a zavedli jsme pravidelné čtenářské dílny.

Kromě učení se jsem toho ovšem i dost viděli a slyšeli i mimo školu. Městská policie nám přišla poreferovat o tom, jak se chovat bezpečně v každém ročním období. Spolu s panem učitelem Samem jsme navštívili muzeum moderního umění DOX, kde jsme si užili program věnovaný recyklaci, a to hlavně recyklaci staré budovy na novou, prošli jsme si výstavu a pozorovali ji z pohledu sochařů, malířů atp., a nakonec jsme si postavili vlastní galerii z krabic. Program se vydařil a moc se nám líbil. Také jsme se vydali s paní ředitelkou a s Eliškou do botanické zahrady, kam se paní učitelka také chtěla podívat, ale bohužel musela do školy. Vyšlo nám krásné počasí! Na konci měsíce proběhlo třídní a následně školní kolo recitační soutěže. Všem zúčastněným i postupující Naře gratulujeme a doufáme, že se v nás láska k poezii v následujících letech udrží.

S novým měsícem se těšíme na krásné počasí a na krůček po krůčku přicházející jaro.  Už nám chybí učení se na zahradě a v lese!

Tak snad brzy (15. 3.) na Bratrském plese na viděnou!

Děti z první třídy, Lucie, Eliška a Marcela

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít