15.11.
2020
Říjen v 6. třídě

Máme za sebou několik říjnových dnů ve škole. Měli jsme na návštěvě pana inspektora - ten panečku koukal!

Snažili jsme společně přijít na smysluplný způsob používání roušek ve škole, a skoro jsme jej nalezli.

Šli jsme společně do ZOO srovnat naše chování s etologií divé zvěře. Až na výjimky jsme nalezli několik rozdílů. Každopádně jakmile za námi zaklapla brána, museli Zahradu z hygienických důvodů uzavřít. Tak nevíme, jestli si to nemáme brát osobně. 

Jenomže nezůstalo jen u zvířat. Než jsme se rozkoukali, koukáme, a ona je škola zavřená taky. No a od té doby zase žijeme vesměs virtuálně, on-line. A říkáme si, že spousta věcí, které se ve škole dají docela dobře odsedět, si člověk jinak musí do hlavy cpát skoro násilím. Ale aspoň zjišťujeme, že v těch učebnicích jsou tedy docela zajímavé věci heleďte.

Pan učitel tvrdí, že prý máme být samostatní, tak to zkoušíme. Konec konců tady, na netu, jsme doma, kámo! Už si vzájemně chybíme, takže se občas trošku pohádáme online, abychom nevypadli ze cviku. Jenže zatímco ve třídě jsme za pět minut nejlepší kamarádi, tady se ty věci mažou hůř, znáte to. Ale zas to má i nějaké výhody - můžeme být ve škole jak dlouho chceme. 

Jo a po podzimních prázdninách se prý jistojistě školy zase otevřou. Ha!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít