8.1.
2019
Prosinec ve čtvrté třídě

Prosinec se stejně jako každý rok nesl v duchu nacvičování divadleního představení, tentokrát s názvem ,,SHALOM CHAVERIM - Osm chanukových světel". Poctivě jsme se celý prosinec připravovali s panem učitelem Danielem Razímem a společně s celou školou. Zvládli jsme zkoušky v kostele u Jákobova žebříku a závěrečné vystoupení v divadle jsme si opravdu užili! V lednu nás čeká ještě repíza pro žáky několika škola. Věříme, že se nám bude znovu dařit. 

V souvislosti s divadlem přišla řada na téma židovské kultury, náboženství, učili jsme se židovské tance, v družině si povídali o Vánocích ve svetě. Nezaháleli jsme ani v matematice. Procvičovali jsme písemné dělení se zbytkem. V českém jazyce mělo úspěch psaní charakteristiky, trénování mluvnických kategorií a před Vánoci psaní přání naší Bratrské škole. Pokračovaly také naše prezentace, které připravujeme. S každou další prezentací se naše dovednost vystupovat před celou třídou zlepšuje. Neustále se učíme lépe a lépe vyjadřovat a nebát se mluvit před ostatními, o tom, co nás skutečně baví a zajímá.

Na začátku prosince navštívil všechny třídy naší školy Mikuláš, zhodnotil naše celoroční snažení a pochválil nás za zpěv. I přes nabitý program nám krásný výlet s procházkou po centru Prahy zařídila paní ředitelka. 

Už se těšíme na leden, kdy nás čeká bruslení a pobyt na horách. Přeji všem rodičům i dětem v následujícím roce hodně zdraví, úspěchů a dostatek času stráveného s těmi nejbližšími!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít