8.1.
2019
Prosinec ve čtvrté třídě

Prosinec se stejně jako každý rok nesl v duchu nacvičování divadleního představení, tentokrát s názvem ,,SHALOM CHAVERIM - Osm chanukových světel". Poctivě jsme se celý prosinec připravovali s panem učitelem Danielem Razímem a společně s celou školou. Zvládli jsme zkoušky v kostele u Jákobova žebříku a závěrečné vystoupení v divadle jsme si opravdu užili! V lednu nás čeká ještě repíza pro žáky několika škola. Věříme, že se nám bude znovu dařit. 

V souvislosti s divadlem přišla řada na téma židovské kultury, náboženství, učili jsme se židovské tance, v družině si povídali o Vánocích ve svetě. Nezaháleli jsme ani v matematice. Procvičovali jsme písemné dělení se zbytkem. V českém jazyce mělo úspěch psaní charakteristiky, trénování mluvnických kategorií a před Vánoci psaní přání naší Bratrské škole. Pokračovaly také naše prezentace, které připravujeme. S každou další prezentací se naše dovednost vystupovat před celou třídou zlepšuje. Neustále se učíme lépe a lépe vyjadřovat a nebát se mluvit před ostatními, o tom, co nás skutečně baví a zajímá.

Na začátku prosince navštívil všechny třídy naší školy Mikuláš, zhodnotil naše celoroční snažení a pochválil nás za zpěv. I přes nabitý program nám krásný výlet s procházkou po centru Prahy zařídila paní ředitelka. 

Už se těšíme na leden, kdy nás čeká bruslení a pobyt na horách. Přeji všem rodičům i dětem v následujícím roce hodně zdraví, úspěchů a dostatek času stráveného s těmi nejbližšími!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít