8.3.
2020
Nuláčci se loučí se zimou- únor

Začal měsíc únor a nuláčci vstoupili do druhého pololetí své skoroškolní docházky. A hned na jeho začátku nás čekaly velké akce. Jednou z nich byla repríza školního divadelního představení ,,Cesta kolem světa za osmdesát minut". A tak jsme oprášili rekvizity a kostýmy, osvěžili jsme si paměť při předreprízové zkoušce a divadlo jsme úspěšně odehráli pro diváky z ostatních škol. 

Dalším důležitým dnem pro nuláčky byl ,,Den otevřených dveří", kdy do naší školy zavítalo mnoho budoucích  prňáčků a nuláčků se svými rodiči. Dopoledne si procházeli školu a někteří se přišli podívat, jak v nuláčku pracujeme. Odpoledne pak všechny nuláčky i  malé návštěvníky čekal zápis na zkoušku. V něm si všichni vyzkoušeli pár úkolů, předvedli své komunikační a další dovednosti a užili si program s paní učitelkou Blážou a její asistentkou Vlaďkou. A nuláčci si v programu ověřili, jak už jsou na opravdový zápis připraveni, co se jim už daří a co ještě potřebují potrénovat.

S novým pololetím přišla také nová fyzická aktivita a to plavecký kurs. Tentokrát jsme zvolili bazén na Výstavišti, ve kterém působí plavecká škola ,,Šipka". První hodinu si paní instruktorky rozdělily nuláčky do dvou partiček a hned s nimi začaly trénovat nové plavecké dovednosti. Prostředí i paní instruktorky jsou moc prima a nuláčci jsou z plavča nadšení.

Únorové počasí nám dávalo pestrou nabídku... od extrémně teplých dnů až po dny mrazivé a přineslo i silnou vichřici. Přesto už byl ve vzduchu cítit příslib blížícího se jara a hlavně  jarních prázdnin. A tak se na poslední únorový týden brány Bratrské školy zavřely a všichni malí i větší školáčci si odjeli užít týden volna.

Únor skončil a my vstupujeme do prvního jarního měsíce. Těšíme se na jaro, na příliv energie ze sluníčka, na teplejší dny a probouzející se přírodu. A já vám všem děkuji za prima spolupráci, pomoc při nuláčkovských aktivitách a přeji mnoho pozitivní enrgie pro další dny. Vaše Dáša

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít