8.3.
2020
Nuláčci se loučí se zimou- únor

Začal měsíc únor a nuláčci vstoupili do druhého pololetí své skoroškolní docházky. A hned na jeho začátku nás čekaly velké akce. Jednou z nich byla repríza školního divadelního představení ,,Cesta kolem světa za osmdesát minut". A tak jsme oprášili rekvizity a kostýmy, osvěžili jsme si paměť při předreprízové zkoušce a divadlo jsme úspěšně odehráli pro diváky z ostatních škol. 

Dalším důležitým dnem pro nuláčky byl ,,Den otevřených dveří", kdy do naší školy zavítalo mnoho budoucích  prňáčků a nuláčků se svými rodiči. Dopoledne si procházeli školu a někteří se přišli podívat, jak v nuláčku pracujeme. Odpoledne pak všechny nuláčky i  malé návštěvníky čekal zápis na zkoušku. V něm si všichni vyzkoušeli pár úkolů, předvedli své komunikační a další dovednosti a užili si program s paní učitelkou Blážou a její asistentkou Vlaďkou. A nuláčci si v programu ověřili, jak už jsou na opravdový zápis připraveni, co se jim už daří a co ještě potřebují potrénovat.

S novým pololetím přišla také nová fyzická aktivita a to plavecký kurs. Tentokrát jsme zvolili bazén na Výstavišti, ve kterém působí plavecká škola ,,Šipka". První hodinu si paní instruktorky rozdělily nuláčky do dvou partiček a hned s nimi začaly trénovat nové plavecké dovednosti. Prostředí i paní instruktorky jsou moc prima a nuláčci jsou z plavča nadšení.

Únorové počasí nám dávalo pestrou nabídku... od extrémně teplých dnů až po dny mrazivé a přineslo i silnou vichřici. Přesto už byl ve vzduchu cítit příslib blížícího se jara a hlavně  jarních prázdnin. A tak se na poslední únorový týden brány Bratrské školy zavřely a všichni malí i větší školáčci si odjeli užít týden volna.

Únor skončil a my vstupujeme do prvního jarního měsíce. Těšíme se na jaro, na příliv energie ze sluníčka, na teplejší dny a probouzející se přírodu. A já vám všem děkuji za prima spolupráci, pomoc při nuláčkovských aktivitách a přeji mnoho pozitivní enrgie pro další dny. Vaše Dáša

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít