2.1.
2019
Ježíškova vnoučata 2018

Před Vánocemi se školní družina zapojila do charitativního projektu Ježíškova vnoučata. Zadání organizátorů akce spočívalo v tom, že měly děti z celé republiky vyrobit co nejvíce vánočních přání, která se budou dále rozesílat  do domovů pro seniory, pečovatelských domů a podobně.

S dětmi jsme se do výroby přáníček pustili až týden před koncem této akce. Neměli jsme příliš času, ale děti s nadšením tvořily přáníčka všech druhů. Malovaly, stříhaly a lepily. 

Podařilo se nám shrmáždit opravdu pěkné množství přáníček, která jsem na závěr odvezla na sběrné místo v Českém rozhlasu. Měla jsem velké štěstí a seznámila se s hlavním organizátorem celého projektu Martinem Ondráčkem. Pan Ondráček byl velmi ochotný, provedl mě po budově rozhlasu a vyprávěl mi o tom, jak projekt vznikl a kolik přáníček a dárků se sešlo. 

Jsem ráda, že jsme se mohli do takového projektu zapojit a doufám, že přáníčka našich dětí udělala na Vánoce někomu radost.

Šárka Martinková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít