23.8.
2019
Čtvrťáci v červnu

Poslední měsíc školního roku nám přinesl teplé prázdninové počasí. V posledních hodinách jsme opakovali získané znalosti a hodnotili celý školní rok. Je vidět, jak rosteme a umíme toho čím dál víc. Dokážeme velmi dobře vystihnout v čem jsou naše silné stránky, ale i v čem se ještě můžeme posouvat. Každým dnem jsme stále více samostatnější. Radost z našich pokroků mají hlavně rodiče a učitelé. My děti se už moc těšíme na prázdniny, protože v tomhle počasí se ve třídě naše pozornost snadno rozpouští do ztracena. Chodíme tedy co nejvíc ven a užíváme si školní akce.

Kromě skvělé matematické únikovky ve škole jsme navštívili Veletrh vědy. Tak moc nás to tam bavilo, že jsme odcházeli po několika hodinách s pocitem, že jsme tam byli jen chvilku. V dalších dnech proběhlo focení ve třídách, návštěva hudebního a naučného pořadu Hudbajky. V posledním týdnu jsme pak navštívili program o vodě s teoretickou, ale i praktickou částí s pokusy. Na konec jsme se dostatečně vyřádili ve vodě. Školní výlet na Trosky s koupáním v rybníce se vydařil. Nechyběl fantastický výhled do kraje a výborná zmrzlina. Jen cestou zpět nás chytlo krupobití, ale to už jsme se vezli v autobuse do Prahy.

Dvakrát se nám podařilo vyrazit do Stromovky. Jednou na koupání a následnou návštěvu horolezecké stěny. Podruhé na závěrečnou šifrovací hru, na jejímž konci nás čekal v trávě poklad v podobě spousty ovoce a ořechů. Překvapení to bylo velké, zvlášť proto, že všichni přítomní pedagogové byli celou dobu s námi. Všem nám tedy zůstane navždy záhadou, jak se ten poklad do Stromovky vlastně dostal. Nesnědli jsme ho náhodou někomu jinému? To už se nejspíš nedozvíme…. Máme totiž po vysvědčení a čekají nás konečně ty zasloužené prázdniny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít