23.8.
2019
Čtvrťáci v červnu

Poslední měsíc školního roku nám přinesl teplé prázdninové počasí. V posledních hodinách jsme opakovali získané znalosti a hodnotili celý školní rok. Je vidět, jak rosteme a umíme toho čím dál víc. Dokážeme velmi dobře vystihnout v čem jsou naše silné stránky, ale i v čem se ještě můžeme posouvat. Každým dnem jsme stále více samostatnější. Radost z našich pokroků mají hlavně rodiče a učitelé. My děti se už moc těšíme na prázdniny, protože v tomhle počasí se ve třídě naše pozornost snadno rozpouští do ztracena. Chodíme tedy co nejvíc ven a užíváme si školní akce.

Kromě skvělé matematické únikovky ve škole jsme navštívili Veletrh vědy. Tak moc nás to tam bavilo, že jsme odcházeli po několika hodinách s pocitem, že jsme tam byli jen chvilku. V dalších dnech proběhlo focení ve třídách, návštěva hudebního a naučného pořadu Hudbajky. V posledním týdnu jsme pak navštívili program o vodě s teoretickou, ale i praktickou částí s pokusy. Na konec jsme se dostatečně vyřádili ve vodě. Školní výlet na Trosky s koupáním v rybníce se vydařil. Nechyběl fantastický výhled do kraje a výborná zmrzlina. Jen cestou zpět nás chytlo krupobití, ale to už jsme se vezli v autobuse do Prahy.

Dvakrát se nám podařilo vyrazit do Stromovky. Jednou na koupání a následnou návštěvu horolezecké stěny. Podruhé na závěrečnou šifrovací hru, na jejímž konci nás čekal v trávě poklad v podobě spousty ovoce a ořechů. Překvapení to bylo velké, zvlášť proto, že všichni přítomní pedagogové byli celou dobu s námi. Všem nám tedy zůstane navždy záhadou, jak se ten poklad do Stromovky vlastně dostal. Nesnědli jsme ho náhodou někomu jinému? To už se nejspíš nedozvíme…. Máme totiž po vysvědčení a čekají nás konečně ty zasloužené prázdniny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít