18.6.
2019
Červen s páťáky

Zbývá už jen málo k dokončení.. Čekají nás dva poslední týdny ve škole.

V Bělči bylo krásně, léto se vším všudy. Každý den jsme se koupali a pluli na loďkách, sbírali jsme borůvky, odpoledne či večer jsme vyráželi na kolech poznávat okolí. Udělali jsme si oheň a dlouho u něj seděli, zpívali a povídali, a žrali nás komáři a výborně tu vařili. Podepsali a vyzdobili jsme si trička a občas jsme jen tak seděli, četli si Sašinu knížku, a když jsme se na sebe podívali, tak nám to začalo docházet.. Že všechno hezký jednou končí a do neznáma odchází.. Já se s vámi právě loučím a to nejhezčí si odnáším..

I když jsme v červnu stihli ještě úžasný Festival vědy a příští týden nás čeká divadlo Ypsilonka a ten poslední týden ještě Zahradní slavnost, výlet k Saše do Roztok a další ekologický program na Výstavišti, stejně čas letí a nám zbývá už jen málo k dokončení.., uklidit a odnést si své věci, naposled.., a dokončit Nekonečný příběh..

A pak už se každý prázdninami přeneseme do svého vlastního příběhu. A já doufám, že každý váš příběh bude nekonečně krásný, tvořený soucitným, moudrým, láskyplným srdcem. Mám vás ráda a děkuji vám za společný čas..

Ať vás láska Boží na každém kroku provází..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít