18.6.
2019
Červen s páťáky

Zbývá už jen málo k dokončení.. Čekají nás dva poslední týdny ve škole.

V Bělči bylo krásně, léto se vším všudy. Každý den jsme se koupali a pluli na loďkách, sbírali jsme borůvky, odpoledne či večer jsme vyráželi na kolech poznávat okolí. Udělali jsme si oheň a dlouho u něj seděli, zpívali a povídali, a žrali nás komáři a výborně tu vařili. Podepsali a vyzdobili jsme si trička a občas jsme jen tak seděli, četli si Sašinu knížku, a když jsme se na sebe podívali, tak nám to začalo docházet.. Že všechno hezký jednou končí a do neznáma odchází.. Já se s vámi právě loučím a to nejhezčí si odnáším..

I když jsme v červnu stihli ještě úžasný Festival vědy a příští týden nás čeká divadlo Ypsilonka a ten poslední týden ještě Zahradní slavnost, výlet k Saše do Roztok a další ekologický program na Výstavišti, stejně čas letí a nám zbývá už jen málo k dokončení.., uklidit a odnést si své věci, naposled.., a dokončit Nekonečný příběh..

A pak už se každý prázdninami přeneseme do svého vlastního příběhu. A já doufám, že každý váš příběh bude nekonečně krásný, tvořený soucitným, moudrým, láskyplným srdcem. Mám vás ráda a děkuji vám za společný čas..

Ať vás láska Boží na každém kroku provází..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít