8.4.
2019
Březen v 5.třídě

Březen nás lákal ven na první sluníčko a spolu s ním jsme si uvědomili, že další dlouhá, studená zima předává svou vládu jaru. Je to krásné po tolika měsících šedi zase přivítat nový život.

Než ale jaro přišlo, čekala nás akce typicky zimní. Nejprve to dalo hodně práce, všechno vymyslet, pak všechno nacvičit a pak frnk, všechno bylo pryč. Prostě Bratrské plesání je velká událost velmi se blížící opravdovým plesům. Doufáme, že se vám naše vystoupení líbilo, ale i kdyby ne, tak my jsme si to opravdu užili. Obzvláště vymýšlení scének pro pátou třídu, také tanec na závěr měl mnoho variant, pustili jsme si také stínové divadlo ze druhé třídy a vybrali jsme nejakčnější scénu. Také jsme se učili zadávat se k tanci a tančili jsme v tělocvičně mazurku, a to i když to pak na plese úplně nevypadalo, tak pěkně jak to má být, kluci s holkama.

Jaro jsme přivítali v Zoo, byl nádherný den, a jelikož jsme měli výukový program v Indonézské džungli  omylem přesunutý až na jedenáctou hodinu, došlo po všech těch letech pouhého slibování i na Bororo. Další den nás navštívili ve škole myslivci s povídáním o zvířatech a hlavně se zajímavými nástroji, vábničkami, a tak jsme si mohli poslechnout i hlasy zvířat. Tentýž den jsme prožili i divadelní představení Přírodní školy nazvané Vítejte v pravěku, které se mnohem více týkalo života židovských dětí za druhé světové války než pravěku. Bylo nádherné, a ta hudba, prostě dokonalá.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít