1.7.
2021
Rozloučení s Bratrskou školou

Poslední školní den, který je vždy zahájen bohoslužbou, pro mě a paní zástupkyni byl i dnem rozloučení se se všemi v Bratrské škole. Po třinácti letech odejít, když máte pocit, že sedíte u rozdělané práce, bylo velmi těžké.

Zahradní slavnost a závěrečná bohoslužba zahojily všechny rány. Na Zahradní slavnost přišla spousta bývalých žáků a i rodičů. Po dvou letech jsme zaplnili zahradu nejen dětmi. A bylo si o čem povídat.

Závěrečná bohoslužba, na které se vždy loučíme, byla velice silným zážitkem. Tolik krásných a hlubokých slov si nešlo zapamatovat. Kázání pana Koláře a slova pana Rejchrta byly moudré. Loučilo se nás více a páťáci a nejen jejich rodiče nám to vůbec neulehčili. Jejich slova poděkování, a to velmi konkrétní, nám navždy zůstanou v srdcích.

Spolu s paní zástupkyní přejeme všem dětem v Bratrské škole, aby k nim všichni pedagogové přistupovali s láskou, respektovali jejich individuality, byli na ně nároční a předávali jim více než jen vzdělání.

Pavlína Radová a Kateřina Kracíková, 1. července 2021

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít