7.11.
2019
Podruhé od prvňáčků

Podruhé od prvňáčků

Je zvláštní, jak rychle se všechno mění. Ze zvědavých malých dětiček tu během dvou měsíců máme zkušené a mile sebejisté prvňáčky. Je moc hezké pozorovat, s jakou lehkostí se malé děti přizpůsobují novému, s jakou radostí se učí.

I když se nám občas nechce vstávat, ve škole je to pak už bezva. Ani jsme si nevšimli, a už se učíme. V matematice je to stále spíše legrace, to při psaní se už musí projevit hodně trpělivosti a pečlivosti. A ani nevíme, jak se to stalo, ale už čteme první slova. Moc se také těšíme na každou hodinu výtvarné výchovy s Míšou i na hudebky s Danielem. A dokonce už víme, o čem bude vánoční divadlo! Už se na něj moc těšíme!

 Hned prvního října jsme se vypravili poznávat zvířata do Zoologické zahrady, dozvěděli jsme se mnoho o jejich chování, ale i o tom, kde žijí a jak je my, lidé, můžeme svým chováním v jejich přirozeném prostředí ohrozit.  A že byl krásný den, stihli jsme i Bororo. O týden později jsme se vydali na Pražský hrad. Prohlédli jsme si nejen výstavu, ale i Starý královský palác, Baziliku sv. Jiří a Zlatou uličku. Jen kdyby nebyla taková zima a nebylo tady tolik turistů.. A abychom si užili také divadla, navštívili jsme Muzeum Policie, kde nás čekala dopravní pohádka, byla moc bezva. Ve škole jsme si ještě zahráli na drumbeny. Dovedete si představit plnou třídu dětí bubnujících najednou? Nezbývá, jen se k nim přidat a užít si to, stejně jako každý den!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít