6.5.
2021
DUBEN se spoustou změn

Co nového nám přinesl duben....

Distanční výuku už jsme měli v malíčku, nemohlo nás nic překvapit. Za tu dobu jsme si zvykli, jak na dálku pracovat, a co pro nás bylo ze začátku nepředstavitelné, stalo se každodenní součástí...

Dál jsme pokračovali v matematice, českém jazyce i našich malých projektech, ve kterých jsme ostatním představovali knihy, které jsme přečetli a které bychom doporučili k přečtění. Myslím, že tyto prezentace a projekty u nás mají velký úspěch a určitě se jich budeme držet i dál.

Ve vzduchu ale konečně visela změna - možný návrat do školy, i když zatím jen částečný! A tak se i stalo... 19.4. jsme se potkali zase ve škole, začala rotační výuka a my se opět učili novému režimu výuky. Ale co bylo nejdůležitější? To, že jsme se opět potkali a radost nám nemohlo zkazit ani nepříjené testování, ze kterého se nakonec vyklubala celkem legrace.

Vrátili jsme se do školy s nadšením, někdy větším, jindy menším, ale ať tak nebo tak, máme se zase na co těšit! Věříme, že květen bude ještě leší než duben, necháme se překvapit :)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít