ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

Vážení rodiče,

ráda Vás budu v pár řádcích informovat o úspěších našich žáků v tomto školním roce.

Ze stovky účastníků školních kol matematické soutěže pod hlavičkou MŠMT postoupilo do obvodního kola 18 žáků a mezi nimi bylo i pět žáků z naší třídy. Žáci mohli získat maximálně 15 bodů – z naší třídy se to povedlo Vojtovi. Julinka a Šimon získali 14 bodů, Ráchel 12 a Ondřej 10. Jde o velmi pěkné výsledky.

Pythagoriáda – do obvodního kola zaběhnuté matematické soutěže postoupilo 5 žáků BŠ, v obvodním kole byl na 1. – 3. místě Vojtěch Mikula a na 4. – 6. místě se umístila Julie Vojtová a Šimon Škába.

Pangea je také soutěž v matematice, poměrně nová. Do finálového kola postupuje vždy 60 nejúspěšnějších řešitelů ve své kategorii. I my máme svého zástupce ve finálovém kole Šimona Škábu a všichni mu budeme držet palce 6. května.

Flamingo – 6. dubna proběhla soutěž ve zpěvu anglicky zpívaných písní Flamingo na škole F. Plamínkové. Umístění našich žáků bylo výborné. V kategorii skupin se žáci 3 – 5. tříd umístily na 2. místě a v kategorii jednotlivců získala Tereza Doležalová také 2. místo. Jednoznačně byla ale nejlepší. Krásný úspěch.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít