Den otevřených dveří 6. 2. 2019

Den otevřených dveří bude mít dvě části:

  • Dopolední blok od 8:15 do 12 hodin

V tomto bloku je možné se zúčastnit výuky v jakékoliv třídě, budoucí třídní učitelka Mgr. Dana Horáková je v současné době třídní učitelkou 5. třídy.

Začátky hodin: 8:15 hodin, 9:10 hodin, 10:20 hodin, 11:15 hodin. Není možné vstupovat do hodin v jiný čas. Dopoledne Vás také provedeme školou.

Prosíme nebrat malé sourozence do tříd. 

  • Odpolední blok od 14 do 17 hodin

Zde je odkaz na rezervační systém do odpoledních bloků. Rezervace je nutná. Rezervační systém bude otevřen od 6. ledna 2019

 

Hrajeme si na školu!

  • V odpoledních blocích dojde k setkání s budoucí třídní učitelkou a ředitelkou. Vždy v celou hodinu – ve 14h, v 15h a v 16h si paní učitelka odvede děti do třídy – maximální počet je dvacet. Půl hodiny si bude paní učitelka s dětmi povídat, zadávat jednoduché úkoly na pozornost, pravolevou orientaci, grafomotoriku apod. chom během této doby zjistili nějaké výraznější odchylky ve školní zralosti u některého dítěte, ihned se s rodičem dítěte spojíme a domluvíme na dalším postupu.
  • V této půlhodině se Vám bude v jiné třídě věnovat a odpovídat na Vaše dotazy ředitelka školy Pavlína Radová a paní psycholžka z Křesťanské poradny Marie Mesanyová.
  • Poté se připojí i budoucí třídní učitelka Dana Horáková. Dětem se v této půlhodině budeme věnovat již jen volnou činností. V případě, že by dítě nezvládlo odloučení na tak dlouho, bylo by vhodné, aby si po první půlhodině někdo dítě převzal. Paní učitelka Vás seznámí se svými metodami práce a také Vám ráda odpoví na Vaše dotazy. Zde si můžete přečíst práci paní učitelky Horákové, kde popisuje jeden školní rok v Bratrské škole. Hodně se o ní i onač´ší škole dozvíte ještě před setkáním.
  • V případě, že jste se nezúčastnili dopoledního bloku a tím pádem prohlídky školy, bude Vám toto umožněno odpoledne.
  • S pozdravem a těším se na viděnou Pavlína Radová, ředitelka školy, 1. září 2018

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Odhlášeno

Novinky již nebudete dostávat. Kdykoliv se můžete znovu přihlásit.

Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít
Zavřít