Akce školy

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Září

5. 9.   Vyšehrátky – Vyšehrad

4., 5. tř.

13. 9.   Drumbeny

všechny třídy

18. 9. – 22. 9.   adaptační pobyt v Bělči nad Orlicí (tábor J. A. Komenského)

1., 3.tř

22. 9.   Pasení ovcí – Ábel o. s.

5. tř. 

22. 9.   Strašnické divadlo – O holčičce, která zlobila

0.tř.

25. 9.   Hurá do opery – Česká opera

DDM Slezská

4., 5.tř.

27. 9.   Den zvířat se Šimonem Kapicem

ukázky netradičních domácích mazlíčků

Říjen

3. 10.   ZOO

0.tř.   Velká trojka – hroši, sloni žirafy

5.tř.   VV

4. 10.   ZOO

1.tř.   Etologie – chování živočichů

3.tř.   VV

5. 10.  ZOO

2.tř.   Vlastnoruční výroba sloního papíru

4.tř.   VV

6. 10.   Planetárium – Skřítek a nové planetárium

0.tř.

13. 10.   Táborák

19. 10.   Divadlo U Hasičů – Čert to nemá nikdy lehké

0., 2.tř.

20. 10.   Tichý svět – Letem světem neslyšících

4., 5.tř.

23. 10.   Preventivní program Policie ČR – Zásady osobní bezpečnosti

2.tř.

24. 10.   Preventivní program Policie ČR – Mezilidské vztahy, šikana

4.tř.

25. 10.   Preventivní program Policie ČR – Jak si nenechat ublížit

5.tř.

Listopad

2. 11.   Divadlo Minaret

0.tř.

3. 11.   Studio Alta – Krabat

4., 5.tř.

3. 11.   Malá technická univerzita – Stavitel města

1.tř.

6. 11.   Hurá do opery – Německá opera

DDM Slezská

4., 5.tř.

8. 11.   Národní technické muzeum – Tajemství knihy

4.tř.

15. 11.   Preventivní program KPPP – Posilování pozitivních životních hodnot a postojů

5.tř.

20. 11.   Planetárium – O Sluníčku, Měsíčku a hvězdičkách

2.tř.

20. 11.   Ukázky výroby šperků, vlastní tvorba dětí

všechny třídy ve škole

22. 11.   Preventivní program KPPP – Posilování pozitivních životních hodnot a postojů

4.tř.

27. 11.   Exkurze ČVUT

3.tř.

28. 11.   Planetárium – Co učil čáp na rybníce

3.tř.

30. 11.   Hurá do opery – Procházka operou

Hlediště ND

4., 5.tř.

Prosinec

5. 12.   Mikulášská nadílka

všechny třídy

6. 12.   Preventivní program Policie ČR – Seznámení s policií

0.tř.

8. 12.   Kino Světozor – dokumentární film Earth

5.tř.

8. 12.   Pražské Benátky – Plavba parníkem a návštěva muzea Karlova mostu

0., 1.tř.

20. 12.   Vánoční divadlo

Leden

4. 1.   Výstava Daisy Mrázkové – Co by se stalo, kdyby…

2.tř.

5. 1.   Národní technické muzeum – Chytří gurmáni

5.tř.

5. 1.   Bruslení na Letné (11 – 12h)

2., 3.tř.

8. 1. Bruslení na Letné (10 – 11h)

0., 1.tř.

9. 1.   Bruslení na Letné (11 – 12h)

4., 5.tř.

12. 1.   Národní technické muzeum – Chytří gurmáni

4.tř.

12. 1.   Bruslení na Letné (11 – 12h)

2., 3.tř.

15. 1.   Bruslení na Letné (10 – 11h)

0., 1.tř.

16. 1.   Bruslení na Letné (11 – 12h)

4., 5.tř.

17. 1.   Muzeum hl.města Prahy – Najdi si řemeslo

1.tř.

23. 1.   Výstava Daisy Mrázkové – Co by se stalo, kdyby…

4.tř.

26. 1.   Bratrské plesání

30. 1.   Náprstkovo muzeum – Indiáni

4., 5.tř. – interaktivní výstava

31. 1.  Náprstkovo muzeum – Indiáni

0., 1.tř. – interaktivní výstava

31. 1.   TěloCirk

4., 5.tř.

Únor

1. 2.  

2., 3.tř. – interaktivní výstava

6. 2.   Toulcův dvůr – Odpad nebo poklad

1.tř.

Březen

3. 3. – 9. 3.   Pobyt na horách – Šumava – Nové Hutě

20. 3.    ZOO

0.tř.   VV

5.tř.   Etologie – chování živočichů

21. 3.   ZOO

1.tř.   VV

3.tř.   Ohrožené druhy živočichů

22. 3.   ZOO

2.tř.   VV

4.tř.   Ohrožené druhy živočichů

23. 3.   Noc s Andersenem

Duben

4. 4.   Preventivní program Městské policie – Základy bezpečného chování v silničním provozu

3.tř.

9. 4.   Hurá do opery – Jak se dělá balet

DDM Slezská

4., 5.tř.

20. 4. – 27. 4.   Škola v přírodě – Žihle Poustky

celá škola

Květen

11. 5.   Jarní táborák

14. 5.   Hurá do opery – Italská opera

DDM Slezská

4., 5.tř.

Červen

4. 6.   Hurá do opery – Francouzská opera

DDM Slezská

4., 5.tř

11. 6.   Divadlo Minor – Sněhová královna

2.tř.

12. 6.   Kostel Šimona a Judy – Hudební dílničky – Léto

2.tř.

22. 6.   Zahradní slavnost